Dantų implantacija

Dantų implantacija

Implantacija – vienas iš pažangiausių gydymo būdų tinkantis visiems suaugusiems pacientams. Ši procedūra saugi, neskausminga ir greita. Dantų implantacija leis Jums išvengti visų nepatogumų, kuriuos paprastai patiria pacientai netekę vieno ar kelių dantų.
 
DANTŲ IMPLANTAVIMO INDIKACIJOS
Dantų implantai naudojami pakeisti trūkstamiems dantims. Teoriškai implantu galima pakeisti kiekvieną prarastą dantį. Implantacija – tinkamiausas sprendimas pakeičiant vieno ar kelių dantų trūkumą. Implantų rūšys: sraigtiniai implantai, plokšteliniai implantai, poantkauliniai implantai.
 
Dantų implantacijos privalumai:
  • Esant vieno danties defektui išvengiama tiltinio protezo gamybos, kuomet šlifuojami greta esantys dantys. Implantacija atliekama defekto vietoje ir po to defektas pašalinamas dirbtiniu dantimi.
  • Esant 3 – 4 ar daugiau dantų eilių tarpiniam arba galiniam defektui, tiltiniai protezai dėl savo technologinių trūkumų yra nerekomenduojami. Geriausia išeitis tokius defektus atstatyti dantų implantais, nes būtent jie atstato prarastus dantis ir neapkrauna atraminių dantų, kas yra būdinga tiltiniams protezams. 4-6 implantais galima atstatyti pilnai bedantį žandikaulį.
  • Esant nepalankiai situacijai, kada danties implantas neprigyja, jis lengvai išimamas, o esamas kaulas po kelių mėnesių pilnai atsistato ir vėl galima atlikti implantaciją į tą pačią vietą, ko deja nepadarysi nušlifavus dantį, nes nušlifuotas dantis praranda savo formą visam laikui. Dantų implantų pagalba vienas ar keli dantys yra atkuriami nepažeidžiant šalia esančių sveikų dantų.
 
Kaip vyksta dantų implantacija?

Diagnozė
Odontologas įvertina jūsų būklę, remdamasis jūsų sveikatos istorija, burnos būkle ir, jeigu reikia, papildomais tyrimais. Labai svarbu tinkamai įvertinti kiekvieną atvejį, kad būtų parinktas pats geriausias sprendimas.

Implantacija
Mūsų gydytojas chirurgas įtvirtins vieną ar daugiau implantų chirurginiu būdu. Atsižvelgdamas į aplinkybes, jis įvertins, ar galima dantį atkurti iš karto, ar reikalingas ilgesnis gyjimo laikas.

Gijimas
Paprastai siūlai išimami praėjus dešimt dienų po operacijos. Remdamasis jūsų sveikatos būkle, gydytojas įvertins, kiek laiko truks gijimas (paprastai jis tęsiasi nuo šešių savaičių iki kelių mėnesių).

Dantų atkūrimas
Pasibaigus gyjimui gydytojas įvertins, koks danties atkūrimo būdas yra tinkamiausias. Tai priklauso nuo tos kaulo vietos, kurioje bus tvirtinamas implantas, anatominių savybių. Dantis gali būti atkurtas operacijos dieną (momentinis pritvirtinimas) arba pasibaigus gijimui.

Priežiūra
Gydymas naudojant implantus nesibaigia pritvirtinus protezus. Labai svarbu laikytis nurodymų dėl dantų valymo ir atvykti į visus patikrinimus. Tai yra vienintelis būdas užtikrinti, kad jūsų implantai būtų patvarūs ilgą laiką.

Implantacijos patikimumas
40 metų implantacijos patirtis patvirtino, kad daugeliui pacientų tai yra geriausias būdas trūkstamiems dantims atstatyti. Šiandien gydymas dantų implantais yra saugus ir patikimas būdas, kuris suteikia galimybę džiaugtis ilgalaikiais rezultatais. Nustatyta, kad šio metodo sėkmės procentas siekia nuo 92-95%.
Mūsų klinikoje sriegiami trijų kompanijų gaminami implantai. Tai leidžia pasirinkti tinkamiausią implantą, atsižvelgiant į klinikinę situaciją.
 
Straumann dantų implantai:
Pagaminti Šveicarijoje,juos sukūrė šveicarų inžinieriai, ir iki pat šių dienų implantai, bei visos protezavimo detalės yra gaminami Šveicarijoje.
Šių implantų gamybos procese yra įdiegta aukščiausio lygio kokybės valdymo sistema. Tai garantuoja, kad pacientui bus įsriegtas aukščiausios kokybės implantas.
• Straumann kompanija tai viena daugiausiai investuojanti į mokslinius tyrimus dantų implantų kompanija visame pasaulyje. Daugelis Straumann kompanijos patentuotų išradimų tapo tikra revoliucija dantų implantų gamybos technologijoje.
• Implanto paviršiaus apdirbimo metodika SLA leido ženkliai pagerinti impalntų prigyjimą. SLAactive technologijos dėka dvigubai sutrumpėjo implantų prigijimo laikas, o Roxolid – titano ir cirkonio lydinys padarė implantus 30% stipresnius, kurio dėka gydymas tapo mažiau invazyvus.
 
Megagen dantų implantai:
• Megagen implantai dažnai naudojami pašalinus nesveiką dantį,kuomet įsriegiamas implantas bei pritvirtinamas laikinas vainikėlis, kuris gijimo laikotarpiu atrodys ir tarnaus lyg nuosavas dantis.
• Megagen implantai yra geras pasirinkimas protezuojant tiek pavienius dantis, tiek bedančius žandikaulius.
  
Neodent implantai:
• Turėdama daugiau kaip 20 metų patirtį, „Neodent“ kompanija naudodamasi  naujovėmis, siekia  savo klientams suteikti aukščiausios kokybės produktus ir sprendimus.
•  Tai kompanija kuri pasaulinėje rinkoje užima 4-ą vietą pagal parduodamų implantų skaičių.
  
Implantams suteikiama viso gyvenimo garantija:
• Visiems šių kompanijų  implantams  suteikiama garantija visam gyvenimui.
• Straumann implantams suteikiama tarptautinė garantija visam gyvenimui, kuria galėsite pasinaudoti daugiau nei 70-tyje pasaulio šalių, Jums bus suteikta aukščiausios kvalifikacjos gydytojo pagalba, jei to prireiktų. Naujas danties implantas ir protezavimo detalės jums bus nemokami.

© Copyright 2014-2024 UAB "Šypsenų alėja"